Forum sportowe

W szystkiego najlepszego z okazji nowego 2008 roku

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-01-03 22:40:19

Patrol44

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 10
Punktów :   

Dudek w Gorniku Zabrze ?!

To tylko brzmi jak żart. Sygnał jest jednak jak najbardziej poważny. Bramkarz Realu Madryt, Jerzy Dudek, zamierza wrócić do polskiej ligi

"Pod uwagę biorę dwie możliwości: Górnik Zabrze i klub, który będzie miał szansę walki o Ligę Mistrzów" - powiedział DZIENNIKOWI Dudek.


Aby zacząć grać, Polak będzie musiał zrezygnować ze znacznej części uposażenia, jakie ma w Realu Madryt (okoła miliona euro za sezon). Ani Wisły Kraków, ani tym bardziej Górnika nie stać na taką kwotę.

"Mogę sobie pozwolić na luksus gry dla przyjemności. Mam przy tym pewność, że większą radość sprawi mi jazda autobusem po Polsce niż komfortowe życie w Hiszpanii" - zakończył Dudek.

"Z czysto marketingowego punktu widzenia byłoby to może i dobre posunięcie, jednak w tej chwili mamy kłopot bogactwa na bramce" - komnentuje wypowiedź Jerzego Dudka prezes Górnika Ryszard Szuster - "Poza tym wiadomo, że on w Realu pięć euro nie zarabia. Nawet jeśli to prawda, że jest gotowy na dyrastyczne obniżenie pensji, to i tak będzie to wciąż kwota... dyrastyczna. Z drugiej strony nie mogę jednoznacznie powiedzieć, że nas nie stać." - zakończył Szuster.









































































































                                                                                                                                                                                                         .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czarnysport2009.pun.pl www.clanmsg.pun.pl www.radio-narew.pun.pl www.gowasg.pun.pl www.kinofan3gp.pun.pl