Forum sportowe

W szystkiego najlepszego z okazji nowego 2008 roku


#1 2008-01-01 02:26:36

Pazdan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 64
Punktów :   

Kewell : bez kontraktu

Skrzydłowy Liverpoolu Harry Kewell upiera się, że nie myśli o nowym kontrakcie, tylko chce wywalczyć sobie regularne miejsce w pierwszym składzie u Rafaela Beniteza.

Kontrakt Australijczyka wygasa po tym sezonie. Piłkarz podczas czterech lat kariery na Anfield borykał się z kontuzjami.

Kewell spodziewa się, że znajdzie się w składzie na pierwszy mecz w 2008 roku na Anfield.

"Przez ostatnie cztery lata dręczyły mnie urazy." - powiedział.

"Nie mogę myśleć o nowym kontrakcie. O tym mówią ludzie, ale fani powinni znać prawdę i mówię ją."

"Właśnie dlatego szczerze o tym mówię. Nie mogę myśleć o umowie."

"Po kontuzjach i tym co działo się w dwóch ostatnich sezonach(liczbie występów, goli) nie mogę wybiegać dalej niż do następnego meczu."

"Na to się przygotowuję. Myślę o jednym treningu i zawsze daje z siebie wszystko."

"Chcę zrobić wszystko, by wykorzystać szansę, którą daje mi trener."

"Chcę się mu odwdzięczyć za to i chłopcom, gdyż pomagali mi, podtrzymywali mnie na duchu i nie pozwolili zrezygnować."

"Nie chcesz wiedzieć co czułem przez 4 lata mając kontuzję za kontuzją. Mentalnie było ze mną dość kiepsko."






























































                                                                                                                                                                                                   By Pazdan


Jam jest egzekutor dziewic xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.great-land.pun.pl www.gowasg.pun.pl www.czarnysport2009.pun.pl www.kinofan3gp.pun.pl www.clanmsg.pun.pl